Рангот на нашите брендови варира од производи за широка потрошувачка; прехрамбени производи, козметички производи и декоративна козметика. Нашата приказна потекнува од самата наша потреба некои брендови кои сме ги користеле и ни биле драги надвор на границите на нашата држава од нашата визија и мисија да на нашите клиенти им обезбедиме избор составен од врвно квалитетни производи и брендови со што би ги задоволиле нивните потреби и истенчени вкусови

20+
Брендови
150+
Различни производи

Mautner Markhof

Приказната на Mautner Markhof започнува уште од 1841 година кога Игназ Маутнер Риттер вон Маркхоф по потекло од…

Balconi

Синоним за италијански квалитет на слатки, торти и десерти кои потекнуваат од оригинални италијански рецепти од Милано уште …

Mokate

Mokate е полска компанија која произведува кафе. Мокате е една од ретките полски компании кои успеале да ја одржаат…

Gold

Lomax Company д.о.о е основана во 2001 година како компанија која е дистрибутер на светско познато мултинационални компании како…

Develey

Основана како фабрика за сенф во Минхен во 1845 година, сопственикот Јохан Конрад Девели создава вистинска сензација: тргнувајќи со ентузијазмот да експериментира, тој …

Wet n Wild

Број 1 американскиот бренд кој ни доаѓа директно од Лос Анџелес! Број 1 по квалитет, пристапни цени и…

Tabasco

Tabasco е број 1 бренд и тоа на глобално ниво. Лутиот сос кој е препознатлив насекаде. Препознатлив по својот уникатен, квалитетен и …

Fitogal

Фитогал е козметичка линија за нега на кожа која потекнува од фабриката ДЦП Хемигал од Лесковац, Србија. Производната програма со…

Diplona

Диплона линиите за професионална нега на коса се моќни производи кои се наменети за жени и мажи кои преферираат висок квалитет по разумни цени…

Loyd

Производството на чај бара знаење, искуство и пред сè трпение. Чајот е уникатна материја и постојат илјадници видови чај и вкусот…

Melitta

Melitta брендот за кафе потекнува од Германија и е компанија со долга историја и традиција. Името го добива по првата жена која го измислила филтерот…

W7

W7 е модерен и тренди бренд за декоративна козметика! Шминка која потекнува и ни доаѓа директно од Велика Британија…

Нашите производи достапни во голем број маркети ширум земјата

client-image
client-image
client-image
client-image