A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Жената може да чува една тајна - тајната за нејзините години."

- Волтер

Aldo Vandini (Алдо Вандини)

За природна рамнотежа - вистинска оаза на телото и душата.
Алдо Вандини со своите колекции ви овозможува:

- целосна нега на тело,
- чувство на вистинска убавина и уживање и
- да го осетите вистинскиот велнес со сите ваши сетила

Производите се направени од природни состојќи и луксузни мириси на кои целосно им се препуштаме - рефлексно.

http://www.aldo-vandini.de/

Погледнете ги следниве производи:

- Макадамија и ванила
- Маслинка и калинка
- Духот на Индија
- Тајните на Амазонија
- Антицелулитен SPA Rosso
- Маски за лице
- Балзами
- Рол-они
- Памук и бела магнолија
- Тамаринд и ингвер