A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Секоја девојка треба да биде две нешта : класична и прекрасна."

- Коко Шанел

Fruttini (Фрутини)

Фрутини - неверојатно привлечен.

Сега можете да прочитате се за Фрутини - колекцијата за нега на тело. Разновидното овошје го засладува вашиот живот!

Љубителите на слатки нешта ќе бидат воодушевени од неверојатната колекција за нега на тело. Сите Фрутини производи се направени по висококвалитетни рецепти за свиленкаста и мека кожа. Освен пријатниот мирис кој е одлика на сите производи, фрутини сега ви овозможува вистинска нега на тело. Ќе бидете воодушевени од иновативните производи – освежителни пени за тело, неодоливи меурчиња во вашата бања со пенливата купка и други производи.

Влезете во светот на Фрутини (колекција за нега на тело) и уживајте.

http://www.fruttini.de/

Погледнете ги следниве производи:

- Џинџер
- Млеко - портокал
- Кокос - банана
- Цреша - ванила
- Чоколадо - брусница
- Малина - млеко
- Праска - круша
- Јагода
- Лимон и ментол
- Ананас - просеко
- Лише - ванила