A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Попрво би му верувал на женсскиот инстинкт отколку на машкиот разум."

- Стенли Болдвин

Diplona (Диплона)

Нега на коса со стил по прифатлива цена. ТРАДИЦИЈА И КОМПЕТЕНТНОСТ.
Диплона новата и проширена палета на производи нуди основна нега на коса, стајлинг и специјални производи по прифатлива цена.

http://www.mann-schroeder.de

Погледнете ги следниве производи:

- Диплона основна нега - ноќна маска за коса
- Диплона основна нега - производи за фарбана коса
- Диплона основна нега - производи за долга коса со одвоени врвови
- Диплона основна нега - производи за коса без сјај
- Диплона основна нега - производи за сува и оштетена коса
- Диплона основна нега - производи за волумен
- Диплона стајлинг - лакови за коса