A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Понекогаш луѓето се прекрасни. Не во својот изглед. Не во тоа што ќе го кажат. Само во тоа што тие се."

- Маркус Зусак

Diadora

Изобилство на енергија, живописна боја и среќен живот се содржани во новиот динамичен и енергичен мирис дизајниран од страна на Екстраординери Фрагранс за Диадора, за најпознатиот италијански бренд за спортска облека. Парфемите на диадора кои се креирани да одговараат на секој момент во текот на денот, без разлика во какво расположение сте, со цел на секој момент да му дадете различен мирис и сензација.

Погледнете ги следниве производи:

- Diadora Pink (Диадора Пинк)
- Diadora Blue (Диадора Син)
- Diadora Green (Диадора Зелен)
- Diadora Yellow (Диадора Жолт)