A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Попрво би му верувал на женсскиот инстинкт отколку на машкиот разум."

- Стенли Болдвин

Dulgon (Далгон)

Далгон овозможува нега за целото семојство.

Структурата на кожата е различна во различни периоди од животот. Младешка кожа, чувствителна кожа, сува кожа, комбинирана кожа, детска кожа, кожа на тинејџери, машка кожа. Далгон колекцијата за нега на тело сигурно има производи кои одговараат на вашиот тип на кожа. Сите дулгон производи се дерматолошки тестирани и прифатени од официјалните власти.

http://www.dulgon.de/en/

Погледнете ги следниве производи:

- Далгон антибактеријални гелови за суво миење на раце
- Далгон део спреј за тело (БЕЗ АЛКОХОЛ)
- Далгон креми за раце
- Далгон нега на нозе
- Далгон лосиони за нега - body lotion
- Далгон течен сапун за раце
- Далгон део спреј за тело
- Далгон за деца (Dulgon kids)
- Далгон креми и купки за туширање