A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Жените имаат две оружја: козметика и солзи."

Назад кон брендот

Павлодерм

 • Павлодерм крема

  Павлодерм кремата содржи пантенол, екстракт од камилица и невен. Оваа крема има пријатен мирис, а е и многу покремаста што овозможува полесно користење.

  Камилицата ја смирува кожата на бебето ... повеќе

 • Павлодерм млеко

  Павлодерм млекото овозможува целодневна нега на бебешката кожа, спречува сушење на кожата и лесно се употребува. Не содржи алкохол и бои, без алергенси и парабени. Павлодерм млекото се нанесува на ... повеќе

 • Павлодерм шампон

  Павлодерм шампонот се користи за нега на детската чувствителна кожа, не ги иритира очите, додека самиот шампон ја прави косата мека и мазна, воедно давајќи и свиленкаст сјај. Павлодерм шампонот ... повеќе

 • Павлодерм пудра

  Пудрата ја впива влагата и ја штити детската кожа, спречува појава на црвенило во делот на препоните на бебето при употреба на пелени. Се препорачува и за возрасни кои имаат ... повеќе

1 2 Следна