A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"Жената може да чува една тајна - тајната за нејзините години."

- Волтер

Назад кон брендот

Масло за коса

  • Бонес масло за коса – кокос

    Кокосовото масло за коса е богато со витамин Е кое се користи за подобар и побрз раст на косата а воедно и за помалку расцветување на влакната на косата. При ... повеќе

  • Бонес масло за коса - орев

    Ореовото масло за коса се користи за потемна коса и исто така го негува влакното на оштетената и сува коса. Маслото за коса од орев го храни коренот на самата ... повеќе

  • Бонес масло за коса – чичак

    Чичаковото масло го спречува и отстранува првутот, го спречува опаѓањето, го зајакнува влакното и и' дава виталност на косата. При употреба треба добро да се истрие коренот. Се употребува при ... повеќе