A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"На сите мали девојчиња треба да им се каже дека се убави, иако некои не се."

- Мерлин Монро

Назад кон брендот

NUMIS med (НУМИС мед)

 • Нумис мед Рол-он со 3% Уреа

  За одмор на уморни очи.
  Нумис мед рол-он со 3% Уреа ги прави уморните очи поодморени. Особено е погоден за грижа на исклучително сува кожа, го навлажнува и регенерира пределот ... повеќе

 • Шампон со 5% Уреа

  Го отстранува сувиот, оштетен слој на кожата на скалпот и ја подобрува структурата на оштетена коса.
  Благиот шампон за коса со 5% Уреа го чисти сувиот скалп склон кон чешање ... повеќе

 • Гел за туширање со 3% Уреа

  За многу сува кожа. Нежната формула за чистење и хидратантното масло ја заштитуваат кожата од сушење.
  Гелот за туширање со 3% Уреа се користи за секојдневна нега на тело, за ... повеќе

 • Балзам за нега на стапала со 10% Уреа

  За суви, груби и испукани стапала.
  Со балзамот за нега на стапала се обезбедува интензивна регенерација на стапалата, балзамот брзо се апсорбира во кожата и интензивно ја навлажнува. Балзамот е ... повеќе

1 2 3 Следна На крај