A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

PureLife Cosmetics

Најнови вести

Мај 6, 2011 - Мај 8, 2011

Бебе Саем - Сала Борис Трајковски, Скопје, Р.Макдонија

Октомври 1, 2010 - Октомври 3, 2010

Детски саем - Арена, Загреб, Хрватска

Април 23, 2010 - Април 25, 2010

Бебе Саем - Скопски Саем, Скопје, Р.Македонија

Мудрост

"На сите мали девојчиња треба да им се каже дека се убави, иако некои не се."

- Мерлин Монро

За Нас

Pure Life е фирма која се појавува на пазарот во 2004 година. Од оваа временска дистанца изгледа многу скоро, но со оглед на досегашниот успех и проширување на пазарот тоа е како да работиме многу одамна. Растот и проширувањето на фирмата го должиме на нашата макотрпна работа, одличните производи и секако вашата доверба во Pure Life.

Ние имаме долгорочни планови за експанзија на работата во Македонија, но и надвор од нашите граници. Во тоа покажува и дивизијата за прехрана која е отворена во 2010 година која полека, но успешно се искачува на пазарот до неколкуте водечки места.

За функционалноста нa тимот говори и фактот што нашите производи се застапени во сите супер и хипер маркети, како и во помали продавници и маркети, во сите дрогерии, но и во најексклузивните парфимерии низ Македонија. Исто така не треба да ги заборавиме и аптеките преку кои посебно го докажуваме квалитетот на нашите производи.

Филозофијата на нашата компанија е да им понуди на своите клиенти асортиман и производи со врвен квалитет, но по достапни цени.

Нашата цел е да им излеземе во пресрет на нашите потрошувачи преку бројните поволности како што се акции, промоции, презентации.

Спремни сме секогаш да Ви понудиме нешто ново и ексклузивно на пазарот. Наше најголемо задоволство е растечкиот број на клиенти со кои ја делиме убавината на нашите производи.